Osobnost - Úvaha

20. září 2010 v 19:30 | Fii |  Annie writing...
Ahoj :))  Tuto úvahu máme  do občanky. Máme jakoby odpovídat na otázky. Protože mi tohle téma přišlo docela zajímavé, ráda bych ho dala i sem, na blog. :) Týká se především toho, co bychom na sobě změnili, co nám dodává "energii" a dobrou náladu, o skrývání nebo naopak vyjadřování pocitů.

Mezi moje asi nejzápornější vlastnosti patří to, že beru všechno moc vážně a nechám se snadno vyprovokovat, což spolu docela souvisí... :) Poslední dobou se to bohužel stává čím-dál častěji a sama musím uznat, že ze mě moji rodiče musí mít někdy opravdu "radost". :D 
Dalo by se říci, že asi nejvíce mě povznáší pocit, že mám kolem sebe lidi, kteří mi jsou ochotni pomoct a podržet mě, když to nejvíce potřebuji... Jsem jim za to vděčná. :)
Na druhou stranu ale mám v sobě něco (hlavně aspoň ještě pro mě na začátku školního roku), co mi zabraňuje v tom, abych dělala, co musím a ne se místo toho koukat na filmy... Asi by se to dalo nazvat kolísáním vůle nebo nějak podobně.
Pořád má pro mě ale větší sílu to povznesení. :)
Myslím, že se to dá ovlivnit právě postupným zvětšováním vůle, ale chce to čas.

A teď k těm pocitům...
Asi to nejšťastnější období prožívám s blížícími se prázdninami. Nezáleží na tom, jestli myslím Vánoční, jarní nebo letní. Všechny mají své kouzlo, i když já mám nejraději ty vánoční, právě kvůli té jejich atmosféře. Stres z posledního dozkušování končí, ale pořád jsme s přáteli a čeká nás něco hezkého, opět s našimi nejbližšími.
Nevím, jak bych měla popsat, co o sobě okolí prozrazuji... Myslím, že je toho hodně, ale velkou část svého "soukromí" skrývám... Možná je to proto, že se bojím, co by na to ostatní řekli, možná zase proto, že to prostě považuji jenom za svou věc... :/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama