Sny...

19. září 2010 v 19:41 | Fii |  Témata týdne
Toto téma v sobě ukrývá mnoho významů. :)
První bych začala se sny klasickými, které se nám prý zdávají každou noc, i když o nich někdy ani nevíme. Nejsou to jenom noční múry, u kterých jsem se už tolikrát probudila až se slzami v očích a potom nemohoucně hleděla do tmy a postupně se vzpamatovála... Jsou to i ty sny hezké, v jejichž případě nám slzy do očí vmete spíše fakt, že jsou naprosto nereálné a neuskutečnitelné... Po nich bych vždycky nejraději zůstala v posteli s hroznou náladou klidně celý den, ale to bohužel nejde... A poslední, ty asi nejzáhadnější... Takové sny, u nichž po probuzení nevíte, jestli se doopravdy nestaly, v dobrém i špatném smyslu.
Existují také úplně jiné sny. Sny, kterých bychom chtěli v životě dosáhnout, něco získat nebo něco vysněného vlastnit. Možná se nám jednou splní, možná také ne...
V mém případě je těch snů více, kolikrát si připadám strašně neskromná... :) Teď bych si asi nejvíce přála, aby se to trošku zlepšilo u nás doma, hlavně abych se přestala neustále hádat s taťkou. :) V budoucnu asi přijdou starosti s volbou vysoké školy, maturitou a podobně, ale nyní ještě pořádně nevnímám... :)
Myslím, že kromě těch, které jsem tady vypsala, máme všichni i jiné sny, o které se nechceme s nikým dělit... Možná proto, že se bojíme, co by na ně ostatní řekli, možná proto, že máme strach, že se nám potom nesplní... Kdo ví :))
Jaké sny máte vy? :)

PS: Vím, že jsem tady poslední dobou vůbec nepsala, ale prostě jsem neměla čas... Samé učení, zkoušení, písemky, ale i oslavy, nákupy, apod... V následujících dvou dnech se pokusím něco přidat, ale nevím kolik, no... :/ :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama