Twilight sága

24. října 2010 v 17:55 | Fii |  Annie writing...
Článek na toto téma si ráda napíši proto, že stejně jako třeba facebook je hodně diskutované a hlavně také rozpoluplné... :)
stmívání
















Vlastně ani nevím, jak to všechno šílenství začalo...
Seběhlo se to hrozně rychle... Najednou bylo hrozně běžné, že snad na každé titulní straně teenage  časopisů se oběvovalo cokoliv, co mělo se Stmíváním něco společné... Robert Pattinson, Kristen Stewart, Ashley Green, Taylor Lautner, a další, to byl nový hit. :)
Ve škole se to taky projevilo... Otázky typu: "Čteš Stmívání?"; "Viděla jsi Stmívání?" nebo "A líbí se ti Robert?" se opakovaly stále častěji... - Už mi to skoro lezlo na nervy...
V podstatě jsem nechápala, co moje spolužačky (a nejen ty) na Robertovi a vlastně celému filmu vidí... A to ani po tom, co jsem si přečetla pár článků o nich v Bravíčku... Možná právě ta moje nechápavost způsobila to, že jsem jednou ten film zkoukla online.
Bylo to už v době, kdy jiní básnili o třetím dílu této série a já viděla teprve ten první.
Abych byla upřímná, nedá se říct, že by mě film nudil, ale ani mě nijak hrozně nezaujal... Časem jsem zkoukla i další dva díly, ale můj názor se pořád neměnil, a tak to zůstalo až doteď. Ano, i já musím uznat, že grafika a vybraní herci byly úžasní, ale přesto jsem tu mánii pořád nechápala.
Tak to bylo do té doby, než mi kamarádka přinesla první díl Stmívání v knižní formě. Nejdříve jsem si říkala, že si to jenom tak prolistuju a vrátím, ale potom mě děj vyloženě strhnul do sebe. Skoro by se až dalo říct, že jsem se to Belly tak nějak vžila a chtěla i začít, to co ona. Poté jsem se stejným názorem "zhltla" i druhý díl a na třetí ještě boužel stále marně čekám, ovšem díky knižnímu podání se můj trošku zaujatý (ne moc příznivě) názor změnil. :D :)) Začala jsem i obdivovat tvůrce filmu, protože vložit do nějakých dvou hodin celý děj těch více než 400 stran rozhodně není jednoduché. A herce obdivuji rovněž. :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aneta Aneta | Web | 24. října 2010 v 18:45 | Reagovat

krásnej blogíís

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama